‍نامگذاری ۲۵ اسفند

جناب آقای مهندس کاظمی
شهردار محترم و ساعی شهر هیدج

نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

شهرداران کلیدداران شهرها و حافظان حقوق شهروندانند که بذر آبادانی را در گستره خدمت می فشانند تا از رویش آن جوانه های بالندگی از دل شهرها سربرآورد.

شهرداران در میدان اجرای خدمات شهری نه بنایی بی پای بست، که فرهنگ را پایه های سازندگی، عمران و آبادانی می نهند و سازه ای مستحکم بر پیکره و شاکله شهری می سازند که تا به ثریا اوج می گیرد.

قطع به یقین نامگذاری «روز شهردار» در تقویم ملی کشور، حاکی از نقش شهرداران در هماهنگی آهنگ توسعه شهری است.

شهروندان شهر زیبای هیدج افق های وسیعتری را به نظاره نشسته اند و در آرزوی فرداهای بهتر گام برمیدارند . اگر چه با این همه خدمت هرروز ، روز شماست روز #شهردار را به شما و جمیع شهرداران کوشا تبریک عرض نموده و از تلاش های بی وقفه وخالصانه شما تقدیر و تشکر می نمائیم.

مجموعه شورای اسلامی و کارکنان شهرداری هیدج از زحمات و تلاشهای ارزنده و بی شائبه شبانه روزی جنابعالی در راستای توسعه و عمران شهری ، همفکری با اعضای شورای اسلامی شهر و جلب رضایت مردم صميمانه تشكر و قدردانی بعمل می آيد.

🌺 روز شهردار مبارک 🌺

⭕️ شورای اسلامی و کارکنان شهرداری هیدج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *