اولین جشن بزرگ خیابانی عید غدیر در هیدج با استقبال پرشور مردم

با همت شهرداری، شورای اسلامی، کمیسیون فرهنگی شورا و حوزه مقاومت بسیج شهید مدنی، به مناسبت عید سعید غدیر خم، برای اولین بار جشنی بزرگ و باشکوه در بلوار ملت شهر هیدج برگزار شد. این جشن با استقبال پرشور مردم روبرو گردید و شور و شعف وصف‌ناپذیری در شهر حاکم بود.

بلوار ملت، یکی از اصلی‌ترین خیابان‌های شهر هیدج، محل برگزاری این جشن بود که با فضاسازی‌های شاد و موزون، حال و هوایی غدیری به خود گرفته بود. در این مراسم، علاوه بر اجرا برنامه‌های متنوع و شاد فرهنگی و مذهبی از میهمانان پذیرایی به عمل آمد.

حضور گسترده مردم در این جشن، نشان‌دهنده ارادت و تعلق خاطر عمیق آنان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و به خصوص امام علی (ع) است. این عید بزرگ، فرصتی مغتنم برای تجدید پیمان با ولایت و امامت و همچنین تبیین و ترویج فضائل و آموزه‌های نورانی امام علی (ع) در جامعه است.

برگزاری این جشن برای اولین بار در سطح خیابان‌های شهر هیدج، ابتکاری نو و ارزشمند بود که مورد استقبال فراوان مردم قرار گرفت. این اقدام نشان‌دهنده توجه و اهتمام مسئولان شهر به ایجاد فضایی شاد و پرنشاط برای شهروندان در مناسبت‌های مختلف، به خصوص اعیاد مذهبی، است.

امید است که این سنت حسنه ادامه یابد و شاهد برگزاری جشن‌های باشکوه‌تر و پرمحتواتری در سال‌های آینده باشیم.

⭕️ روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هیدج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *