Sunday 5th April 2020

انتصاب مدير جديد حراست شهرداری هيدج

کد خبر: 1204 | تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶:۵۳ - دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ | بدون نظر

در مراسمی که با حضور معاون مدیرکل حراست استانداری زنجان و رئیس محترم شورای شهر هیدج برگزار گردید، مهندس محمود خلیلی به عنوان مدیر جدید حراست شهرداری هیدج معارفه و از زحمات آقای ناصر مرسلی مدير سابق حراست تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

آقای احمدخانی، معاون محترم مدیر کل حراست استانداری فرمودند: «باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته طی نزدیک به یکسال اخیر عملكرد شهردار هيدج قابل قبول و مطلوب بوده. تدبير عقلانيت و مسير در مدار قانون از ويژگي هاي شهردار هيدج ميباشد ونگاه كارشناسي ايشان به امور كار را براي حوزه ما هم اسوده نموده و به نوبه خويش قدردان زحمات ایشان هستیم.»

وی همچنین افزود: «از زمانیکه مدیریت جدید شهری در دور پنجم شورای اسلامی در شهر هیدج آغاز به کار نموده شاهد تغییرات چشمگیر و ارزنده ای در ساختار شهرداری هیدج بوده ایم و باحل و فصل بسیاری از موضوعات موجود که در زمان آغاز کار دکترامیدی وجود داشت با تدبیر و مدیریت خوب مرتفع گردید و باعث شد به نوعی خیالمان از حوزه هیدج آسوده خاطر شود که این امر جای تشکر دارد و امیدواریم این روند کماکان و یاقوت بیشتر ادامه داشته باشد چرا که اعتقاد داریم شهرداری هیدج دارای پتانسیل های بسیار بالایی درزمینه های مختلف فرهنگی و عمرانی می باشد . در پایان ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات آقای مرسلی در زمان مدیریت حراست شهرداری ، برای آقای خلیلی مدیر جدید حراست در راستای اجرای وظایف قانونی خود آرزوی توفیق دارم.»

همچنین مهندس نقی لو رئیس محترم شورای اسلامی شهر هیدج با اشاره به اهمیت و جایگاه حراست در هر سازمان بیان داشت: «نقش و جایگاه حراست در هر سازمانی بسیار مهم و حیاتی می باشد باتوجه به وظایف و گستردگی حوزه فعالیت شهرداری حراست شهرداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. صیانت از سازمان که شامل نیروی انسانی و تجهیزات هست به عهده حراست می باشد که به عنوان یکی از پایه های استواری سازمان محسوب میشود. وی عنوان داشت : حراست با آسیب شناسی، پیش بینی و پیشگیری از ناهنجاری‌ها در قالب چشم بینای سازمان و مدیر عمل نموده و مدیریت را در رسیدن به سلامت و اهداف سازمانی کمک می نماید . ایشان در پایان برای مدیر اسبق و مدیر جدید حراست شهرداری آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.»

تاریخچه شهر

هیدج یکی از شهرهای استان زنجان است که در فاصله ۷۳ کیلومتری شهر زنجان قرار دارد و از غرب به صائین قلعه از شرق به خرمدره متصل می شود زبان مردم این شهر ترکی آذربایجانی با لهجهٔ خاص هیدج است. این شهر زادگاه حکیم هیدجی است. در گذشته مردمان آن را “هيه” مي ناميدند که در آن دروازه و کاروانسرا براي استراحت کاروان بوده، نام هيدج از هودج يا محمل گرفته شده که در زمان هاي گذشته براي حمل بزرگان استفاده مي‌شده ، قدمت اين شهر به زمان هاي دور برمي گردد ولي از زماني که دختر شاه خدابنده سلطان محمد خدابنده که مقبره آن درگنبد سلطانيه است ،هنگام عبور از آن شهر که آن زمان روستايي دور بوده ، دخترش دچار بيماري شديدي شده و بعد از مداوا در همان مکان فوت مي‌کند از آنجا که اين منطقه آب و هوايي بسيار مطبوع داشته در همانجا دخترش را دفن و مقبره‌اي زيبا از سنگ مرمر سفيد وکمياب برايش مي سازد که در سال 1352 توسط تاراجگران هويت ربوده شد و از آن زمان نام هيدج در بين شهرهاي معروف در تاريخ ايران ماندگار شد.

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان، هیدج، بلوار امام خمینی، میدان شهرداری
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir

Template Design:Dima Group