Sunday 31st May 2020

شهردار هیدج: چک سفید امضاء در انتصاباتم به احدی نداده ام

کد خبر: 1138 | تاریخ انتشار: ۱۹:۵۷:۴۰ - چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | بدون نظر

دکتر امیدی در مراسم تکریم و تقدیر از زحمات ۴ساله ی آقای مجيد مرسلی مسئول نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری با بیان اینکه جابجایی ها در نظام جمهوری اسلامی به معنای ناکارآمدی فرد نبوده بلکه در راستای استفاده از فکر، انگیزه و برنامه های جدید می باشد، عنوان داشت: پس از گذشت ۱۱ ماه از قبول مسئولیت در شهرداری و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی حوزه ی ورزش شهر و بدور از هرگونه احساس و شتاب، این تغییر صورت پذیرفت که امیدوارم منشأ خیر و ارتقای سطح ورزش شهر هیدج گردد.

امیدی در ادامه تصریح نمود: سرپرست جدید امور ورزش و جوانان شهرداری می بایست به دور از هرگونه جناح بندی، سیاسی کاری و وابستگی و برمبنای عدالت محوری و پرهیز از هرگونه حاشیه پردازی فقط و فقط به دنبال دستیابی به اهداف جامعه ورزشی باشد و درراستای اعتلای ورزش و ورزشکاران از تمامی ظرفیت ها، توانمندی ها و استعدادها استفاده نماید.

ایشان با تأکید به این نکته که بنده در انتصاباتم به احدی چک سفید امضاء نداده ام و معیار هرگونه تغییر صرفاً ارزیابی عملکرد می باشد، عنوان نمود سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرداری ظرف یک ماه آینده فرصت دارد تا برنامه ها و اقدامات خود را درجهت بهبود وضعیت ورزش در تمامی سطوح ارائه نماید.

شهردار هیدج در پایان ضمن تشکر از ریاست و اعضای محترم شورای دور پنجم، از اقدامات اعضای محترم شورای اسلامی دور چهارم و شهرداران سابق در جهت پیشبرد اهداف ورزش در شهر و قدردانی از زحمات مسئول سابق نمایندگی ورزش و جوانان شهر ، اظهار امیدواری نمود بارویکرد جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر ورزش شهر هیدج در تمامی رشته های ورزشی باشیم .

شایان ذکر است در این مراسم آقای سید نقی کاظمی به عنوان سرپرست جدید نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری هیدج منصوب گردید.

تاریخچه شهر

هیدج یکی از شهرهای استان زنجان است که در فاصله ۷۳ کیلومتری شهر زنجان قرار دارد و از غرب به صائین قلعه از شرق به خرمدره متصل می شود زبان مردم این شهر ترکی آذربایجانی با لهجهٔ خاص هیدج است. این شهر زادگاه حکیم هیدجی است. در گذشته مردمان آن را “هيه” مي ناميدند که در آن دروازه و کاروانسرا براي استراحت کاروان بوده، نام هيدج از هودج يا محمل گرفته شده که در زمان هاي گذشته براي حمل بزرگان استفاده مي‌شده ، قدمت اين شهر به زمان هاي دور برمي گردد ولي از زماني که دختر شاه خدابنده سلطان محمد خدابنده که مقبره آن درگنبد سلطانيه است ،هنگام عبور از آن شهر که آن زمان روستايي دور بوده ، دخترش دچار بيماري شديدي شده و بعد از مداوا در همان مکان فوت مي‌کند از آنجا که اين منطقه آب و هوايي بسيار مطبوع داشته در همانجا دخترش را دفن و مقبره‌اي زيبا از سنگ مرمر سفيد وکمياب برايش مي سازد که در سال 1352 توسط تاراجگران هويت ربوده شد و از آن زمان نام هيدج در بين شهرهاي معروف در تاريخ ايران ماندگار شد.

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان، هیدج، بلوار امام خمینی، میدان شهرداری
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir

Template Design:Dima Group