Friday 22nd March 2019

آگهی مناقصه‌ی عمومی برون‌سپاری حجمی خدمات شهرداری هیدج – نوبت اول

شهرداری هیدج در نظر دارد به استناد مصوبه شماره ٢٢٤ مورخ ١٣٩٥/١١/١٧ شورای اسلامی شهر هیدج انجام پروژه با اطلاعات ذیل را از طریق مناقصه عمومی به شرکت‌ها و پیمانکاران تشخیص صلاحیت شده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذار نماید.

١- موضوع: اجرای عملیات خدمات شهری شامل جمع‌آوری و حمل زباله،نظافت جوی‌ها،شستشوی جوی‌ها ونگهداری فضای سبزوباغبانی وتامین نیروی واحد موتوری و نگهبانی و عمرانی و امورات مرتبط با خدمات شهری در حوزه شهرداری هیدج.

٢- برآوردکل اولیه با احتساب ارزش افزوده: ١٩,١٢٦,۰۰۰,۰۰۰ ريال با احتساب ارزش افزوده برای ١١ ماه

٣- صلاحیت مورد نیاز: مناقصه گران مي بايست تواماً داراي کلیه صلاحیتهای امور حمل و نقل، تعمیر و نگهداری، خدمات عمومی و اداری و امور تاسیسات از اداره كل تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشند.

٤- تضمين شركت در مناقصه: ١,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال

٥- نوع تضمین شرکت در مناقصه: تضمین شرکت در مناقصه می بایست به یکی از صورت مندرج در آئین نامه تضمین معاملات دولتی که جزئیات به صورت مشروح در اسناد مناقصه توضیح داده شده است ارائه شود.

٦- شماره تلفن تماس: ۰٢٤٣٥٧٥٢٧٢٧

٧- مهلت تحویل اسناد به حراست شهرداری هیدج حداکثر تا ساعت ١٤:١٥ مورخ ٢٩/۰١/١٣٩٦

٨- شهرداری در رد یا قبول کل یا هر یک از پیشنهادات مختار است.

٩- سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه مندرج است .

١۰- زمان و مکان گشایش پیشنهادات : ساعت ١٤:٣۰ مورخ ١٣٩٦/۰١/٣۰ شهرداری هیدج.

١١- به پیشنهادهای فاقد امضاء ، مشروط، مخدوش و همچنین پیشنهاداتی که پس از مهلت مقرر در فراخوان واصل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

١٢- هزینه کلیه آگهی ها بر عهده برنده مناقصه خواهد بود.

علی اکبر ملک محمدی
شهردار هیدج

تاریخچه شهر

هیدج یکی از شهرهای استان زنجان است که در فاصله ۷۳ کیلومتری شهر زنجان قرار دارد و از غرب به صائین قلعه از شرق به خرمدره متصل می شود زبان مردم این شهر ترکی آذربایجانی با لهجهٔ خاص هیدج است. این شهر زادگاه حکیم هیدجی است. در گذشته مردمان آن را “هيه” مي ناميدند که در آن دروازه و کاروانسرا براي استراحت کاروان بوده، نام هيدج از هودج يا محمل گرفته شده که در زمان هاي گذشته براي حمل بزرگان استفاده مي‌شده ، قدمت اين شهر به زمان هاي دور برمي گردد ولي از زماني که دختر شاه خدابنده سلطان محمد خدابنده که مقبره آن درگنبد سلطانيه است ،هنگام عبور از آن شهر که آن زمان روستايي دور بوده ، دخترش دچار بيماري شديدي شده و بعد از مداوا در همان مکان فوت مي‌کند از آنجا که اين منطقه آب و هوايي بسيار مطبوع داشته در همانجا دخترش را دفن و مقبره‌اي زيبا از سنگ مرمر سفيد وکمياب برايش مي سازد که در سال 1352 توسط تاراجگران هويت ربوده شد و از آن زمان نام هيدج در بين شهرهاي معروف در تاريخ ايران ماندگار شد.

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان، هیدج، بلوار امام خمینی، میدان شهرداری
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir

Template Design:Dima Group