پیام شهردار و رئیس محترم شورای شهر هیدج به مناسبت روز دانشجو

شهردار هیدج: به همت خیرین، هیدج شهری است که متکدی ندارد

پيام تبريك شهردار هيدج بمناسبت هفته بسيج

آماده‌سازی مسیر ویژه دسترسی به جایگاه CNG و بلوار حاج آخوند

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج: توسعه پایدار با شفافیت و اطلاع رسانی شکل می گیرد

تخریب یک ساختمان متروکه در تقاطع خیابان کلاهدوز با حکیم هیدجی مطابق با ماده ۱۱۰ قانون شهرداری ها

کد خبر: 1273 | تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴:۰۵ - شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

نقیلو، رئیس شورای شهر: تکمیل استخر هیدج در انتظار نگاه ویژه مسئولان است

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج گفت: تکمیل استخر هیدج در انتظار نگاه ویژه مسئولان است.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آقای نقی‌لو در حاشیه جلسه شورای شهر هیدج با اشاره به نقش تاثیرگذار مردم در توسعه این شهر، اظهار کرد: نهضت خدمت‌رسانی به مردم یک مبارزه بزرگ و سنگین است، لذا تک‌ تک ما در هر جایگاهی که هستیم باید خدمت به مردم را در اولویت قرار دهیم.

وی با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی شهرداری در سالجاری، گفت: امسال پروژه‌های مهمی در شهر هیدج از جمله پروژه ساماندهی و احداث سه میدان در محل ورودی شهر، پروژه احداث راه آرامستان و اجرای فاز اول کمربندی شرقی از سرچشمه تا آرامستان در حال اجرا است که با توجه به اهمیت پروژه‌های مذکور، شهرداری و شورای اسلامی شهر تلاش خواهد کرد با تخصیص اعتبار و پیش‌بینی در بودجه در نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری کامل برسد.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه مراحل ساخت پروژه استخر در حال اجرا است، تصریح کرد: همه تاسیسات لازم این مجموعه تامین شده و تاکنون بیش از دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ادامه روند احداث استخر هزینه شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج با بیان اینکه استخر هیدج در حال حاضر ۶۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: امیدواریم با پیگیری مسئولان و تخصیص اعتبار، پروژه مذکور نیز تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

نقی‌لو در ادامه به طرح ترافیک شهر هیدج نیز گریزی زد و افزود: طرح یک طرفه شدن مسیر خیابان حکیم هیدجی از مسجد جامع تا میدان سادات در کمیته ترافیک شهرستان ابهر به تصویب رسیده که هدف از اجرای این طرح، حل مشکل ترافیکی و مهم‌تر از آن توسعه شهری است که به زودی اجرا خواهد شد.

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار