قدردانی شهردار هیدج از مشارکت و همیاری مردم با شهرداری برای خدمات رسانی بهتر در جریان بارش برف اخیر

شهردار هیدج: اکثر پروژه‌های عمرانی دردست اجرای شهرداری طی سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد

دکتر عباس عسگری، عضو شورا: نبود بخشداری و مرکزیت سیاسی مشکل جدی برای شهر هیدج است.

رئیس شورای اسلامی شهر: موفقیت شورا در گرو اتحاد، هماهنگی و همدلی است

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر به مناسبت روز ملی حمل و نقل

دکتر امیدی: شهرداری هیدج با ابلاغ وزیر کشور از درجه ۵ به ۶ ارتقا یافته و رده چهارمین شهرداری استان زنجان قرار گرفت

کد خبر: 1138 | تاریخ انتشار: ۱۹:۵۷:۴۰ - چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

شهردار هیدج: چک سفید امضاء در انتصاباتم به احدی نداده ام

دکتر امیدی در مراسم تکریم و تقدیر از زحمات ۴ساله ی آقای مجيد مرسلی مسئول نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری با بیان اینکه جابجایی ها در نظام جمهوری اسلامی به معنای ناکارآمدی فرد نبوده بلکه در راستای استفاده از فکر، انگیزه و برنامه های جدید می باشد، عنوان داشت: پس از گذشت ۱۱ ماه از قبول مسئولیت در شهرداری و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی حوزه ی ورزش شهر و بدور از هرگونه احساس و شتاب، این تغییر صورت پذیرفت که امیدوارم منشأ خیر و ارتقای سطح ورزش شهر هیدج گردد.

امیدی در ادامه تصریح نمود: سرپرست جدید امور ورزش و جوانان شهرداری می بایست به دور از هرگونه جناح بندی، سیاسی کاری و وابستگی و برمبنای عدالت محوری و پرهیز از هرگونه حاشیه پردازی فقط و فقط به دنبال دستیابی به اهداف جامعه ورزشی باشد و درراستای اعتلای ورزش و ورزشکاران از تمامی ظرفیت ها، توانمندی ها و استعدادها استفاده نماید.

ایشان با تأکید به این نکته که بنده در انتصاباتم به احدی چک سفید امضاء نداده ام و معیار هرگونه تغییر صرفاً ارزیابی عملکرد می باشد، عنوان نمود سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرداری ظرف یک ماه آینده فرصت دارد تا برنامه ها و اقدامات خود را درجهت بهبود وضعیت ورزش در تمامی سطوح ارائه نماید.

شهردار هیدج در پایان ضمن تشکر از ریاست و اعضای محترم شورای دور پنجم، از اقدامات اعضای محترم شورای اسلامی دور چهارم و شهرداران سابق در جهت پیشبرد اهداف ورزش در شهر و قدردانی از زحمات مسئول سابق نمایندگی ورزش و جوانان شهر ، اظهار امیدواری نمود بارویکرد جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر ورزش شهر هیدج در تمامی رشته های ورزشی باشیم .

شایان ذکر است در این مراسم آقای سید نقی کاظمی به عنوان سرپرست جدید نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری هیدج منصوب گردید.

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار