پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای شهر هیدج » شهردار هیدج: چک سفید امضاء در انتصاباتم به احدی نداده ام

شرکت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر در مراسم تودیع امام جمعه محترم هیدج

مشروح سخنان شهردار هیدج در مراسم توديع و معارفه مدير حراست شهرداری

انتصاب مدير جديد حراست شهرداری هيدج

نقیلو رئیس شورای شهر: شورای اسلامی و شهرداری هیدج با تمام توان حامی ورزش شهر هیدج است

شهردار هیدج: ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی بانوان هیدج از برنامه‌های اصلی حوزه ی ورزش شهر است

پیام تقدیر و تشکر شهردار هیدج از دکتر عسگری و اعضای محترم شورای شهر هیدج

کد خبر: 1138 | تاریخ انتشار: ۱۹:۵۷:۴۰ - چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

شهردار هیدج: چک سفید امضاء در انتصاباتم به احدی نداده ام

دکتر امیدی در مراسم تکریم و تقدیر از زحمات ۴ساله ی آقای مجيد مرسلی مسئول نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری با بیان اینکه جابجایی ها در نظام جمهوری اسلامی به معنای ناکارآمدی فرد نبوده بلکه در راستای استفاده از فکر، انگیزه و برنامه های جدید می باشد، عنوان داشت: پس از گذشت ۱۱ ماه از قبول مسئولیت در شهرداری و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی حوزه ی ورزش شهر و بدور از هرگونه احساس و شتاب، این تغییر صورت پذیرفت که امیدوارم منشأ خیر و ارتقای سطح ورزش شهر هیدج گردد.

امیدی در ادامه تصریح نمود: سرپرست جدید امور ورزش و جوانان شهرداری می بایست به دور از هرگونه جناح بندی، سیاسی کاری و وابستگی و برمبنای عدالت محوری و پرهیز از هرگونه حاشیه پردازی فقط و فقط به دنبال دستیابی به اهداف جامعه ورزشی باشد و درراستای اعتلای ورزش و ورزشکاران از تمامی ظرفیت ها، توانمندی ها و استعدادها استفاده نماید.

ایشان با تأکید به این نکته که بنده در انتصاباتم به احدی چک سفید امضاء نداده ام و معیار هرگونه تغییر صرفاً ارزیابی عملکرد می باشد، عنوان نمود سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرداری ظرف یک ماه آینده فرصت دارد تا برنامه ها و اقدامات خود را درجهت بهبود وضعیت ورزش در تمامی سطوح ارائه نماید.

شهردار هیدج در پایان ضمن تشکر از ریاست و اعضای محترم شورای دور پنجم، از اقدامات اعضای محترم شورای اسلامی دور چهارم و شهرداران سابق در جهت پیشبرد اهداف ورزش در شهر و قدردانی از زحمات مسئول سابق نمایندگی ورزش و جوانان شهر ، اظهار امیدواری نمود بارویکرد جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر ورزش شهر هیدج در تمامی رشته های ورزشی باشیم .

شایان ذکر است در این مراسم آقای سید نقی کاظمی به عنوان سرپرست جدید نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری هیدج منصوب گردید.

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار