سه شنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۷ - Tuesday 19th February 2019

شهردار هیدج: به همت خیرین، هیدج شهری است که متکدی نداردآذر ۱۱, ۱۳۹۷

کد خبر: 1275 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵:۳۴ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر

شهردار هیدج: به همت خیرین، هیدج شهری است که متکدی ندارد

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسعود امیدی در بازدید از مرکز نیکوکاری هیدج با اشاره به اینکه برخی از خانواده‌ها متاسفانه از لحاظ معیشتی در فشار هستند، اظهار کرد: وجود نهادهای حمایتی در جامعه مانند کمیته امداد می‌تواند راهگشای خوبی برای حل بخشی از مشکلات قشر نیازمند جامعه باشد.

وی با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مردم در حوزه‌های مختلف اجتماعی، تصریح کرد: مراکز نیکوکاری که به پشتوانه کمک‌های مردمی اداره می‌شود، نقش ارزشمندی در دستگیری از نیازمندان ایفا می‌کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه شهرداری نیز تلاش خواهد کرد تا حد امکان کمک‌حال این مراکز باشد، تاکید کرد: برای اولین‌بار در کشور به لحاظ وضعیت اقتصادی امسال شهرداری در فصل زمستان و پاییز تعدیل نیرو نخواهد داشت.

امیدی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری بانوان می‌تواند پناهگاهی برای بانوان نیازمند جامعه و حل مشکلات‌شان باشد، ادامه داد: وجود این قبیل مراکز در پیشگیری از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی موثر است.

امیدی با اشاره به اینکه مردم هیدج مردمی خیر هستند، ادامه داد: خوشبختانه به همت خیرین هیدج شهری است که متکدی ندارد.

شهردار هیدج با تاکید بر اینکه باید تلاش شود فعالیت نهادهای حمایتی مردمی باشد، عنوان کرد: تجربه ثابت کرده است هر جا مردم وارد عرصه شده‌اند، توفیقات بیشتری حاصل شده است.

امیدی با بیان اینکه اکثر افرادی که در مراکز نیکوکاری فعالیت می‌کنند تنها در راه رضای خدا کار می‌کنند، خاطرنشان‌ کرد: این افراد نماد ایثار، گذشت و فداکاری در جامعه هستند.

l3
l1
l3
l1
l3

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان ، هیدج بلوار امام خمینی ، میدان شهرداری ، ساختمان شهرداری هیدج
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

سامانه پیام کوتاه :
۱
پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir