پیام شهردار و رئیس محترم شورای شهر هیدج به مناسبت روز دانشجو

نقیلو، رئیس شورای شهر: تکمیل استخر هیدج در انتظار نگاه ویژه مسئولان است

پيام تبريك شهردار هيدج بمناسبت هفته بسيج

آماده‌سازی مسیر ویژه دسترسی به جایگاه CNG و بلوار حاج آخوند

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج: توسعه پایدار با شفافیت و اطلاع رسانی شکل می گیرد

تخریب یک ساختمان متروکه در تقاطع خیابان کلاهدوز با حکیم هیدجی مطابق با ماده ۱۱۰ قانون شهرداری ها

کد خبر: 1275 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵:۳۴ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

شهردار هیدج: به همت خیرین، هیدج شهری است که متکدی ندارد

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسعود امیدی در بازدید از مرکز نیکوکاری هیدج با اشاره به اینکه برخی از خانواده‌ها متاسفانه از لحاظ معیشتی در فشار هستند، اظهار کرد: وجود نهادهای حمایتی در جامعه مانند کمیته امداد می‌تواند راهگشای خوبی برای حل بخشی از مشکلات قشر نیازمند جامعه باشد.

وی با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مردم در حوزه‌های مختلف اجتماعی، تصریح کرد: مراکز نیکوکاری که به پشتوانه کمک‌های مردمی اداره می‌شود، نقش ارزشمندی در دستگیری از نیازمندان ایفا می‌کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه شهرداری نیز تلاش خواهد کرد تا حد امکان کمک‌حال این مراکز باشد، تاکید کرد: برای اولین‌بار در کشور به لحاظ وضعیت اقتصادی امسال شهرداری در فصل زمستان و پاییز تعدیل نیرو نخواهد داشت.

امیدی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری بانوان می‌تواند پناهگاهی برای بانوان نیازمند جامعه و حل مشکلات‌شان باشد، ادامه داد: وجود این قبیل مراکز در پیشگیری از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی موثر است.

امیدی با اشاره به اینکه مردم هیدج مردمی خیر هستند، ادامه داد: خوشبختانه به همت خیرین هیدج شهری است که متکدی ندارد.

شهردار هیدج با تاکید بر اینکه باید تلاش شود فعالیت نهادهای حمایتی مردمی باشد، عنوان کرد: تجربه ثابت کرده است هر جا مردم وارد عرصه شده‌اند، توفیقات بیشتری حاصل شده است.

امیدی با بیان اینکه اکثر افرادی که در مراکز نیکوکاری فعالیت می‌کنند تنها در راه رضای خدا کار می‌کنند، خاطرنشان‌ کرد: این افراد نماد ایثار، گذشت و فداکاری در جامعه هستند.

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار