شهردار هیدج: زمین ها و بناهای متروکه وخالی از سكنه در شهر مهمترین بستر زمينه ساز آسیب های اجتماعی و برهم زدن انظباط شهری مي باشند.

دکتر امیدی در مراسم معارفه مدیر مجموعه لاله: امروزه گردشگری یکی از مهمترین عوامل توسعه پایدار شهری‌ است

رئیس شورای اسلامی شهر: هیدج یکی از بزرگ‌ترین مراکز بوجاری در کشور است

پیام تبریک شهردار هیدج به مناسبت هفته دفاع مقدس

شرکت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر در مراسم تودیع امام جمعه محترم هیدج

مشروح سخنان شهردار هیدج در مراسم توديع و معارفه مدير حراست شهرداری

کد خبر: 1193 | تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳:۱۷ - جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

شهردار هیدج: ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی بانوان هیدج از برنامه‌های اصلی حوزه ی ورزش شهر است

دکتر امیدی در دیدار با مسئولین هیئت های ورزشی بانوان هیدج بابیان اینکه ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی بانوان شهر هیدج از برنامه های اصلی حوزه مدیریت ورزش شهر می باشد عنوان داشت بانوان ورزشکار شهر می بایستی خودشان عهده دار این امر مهم باشند و با سیاست گذاری و تصمیم گیری های درست و کارشناسی شده در این حوزه در رسیدن به این جایگاه تلاش نمایند. که درهمین رابطه پیشنهاد اینجانب تشکیل شورای سیاستگذاری ورزش بانوان توسط خود بانوان می باشد که می تواند درجهت توسعه ورزش بانوان شهر مؤثر واقع گردد و شهرداری نیز به عنوان متولی ورزش شهر و به جهت اهمیت دادن ب نقش بانوان در ورزش و تصمیم گیری ها ، با حمایت و پشتیبانی از سیاست ها و تصمیم گیری های این شورا در جهت اعتلای جایگاه ورزش بانوان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد نمود.

شهردار هیدج در پایان بر پیگیری درخواست ها، و حل و فصل مشکلات ورزش بانوان صرفا از طریق نمایندگی ورزش شهر تاکید نمود و بیان داشت که نمایندگی ورزش و جوانان پل ارتباطی شهرداری و ورزشکاران می باش و هر تصمیمی هم که گرفته می شود قطعا با هماهنگی مسئول محترم کمیسیون ورزش شورای شهر جناب آقای صفت اله عسگری صورت گیرد تا درنهایت خروجی آن جهت اجرا به شهرداری ارجاع شود.

در پایان این جلسه سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرداری گزارشی از عملکرد یک ماهه نمایندگی را ارائه نمود .

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار