سه شنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۷ - Tuesday 19th February 2019

راه اندازی سامانه ١٣٧ و اتوماسیون جامع شهری و اداری در هفته های آتیآذر ۲۲, ۱۳۹۶

کد خبر: 805 | تاریخ انتشار: ۹:۵۸:۰۹ - چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر

راه اندازی سامانه ١٣٧ و اتوماسیون جامع شهری و اداری در هفته های آتی

شهردار هیدج از ایجاد شهرداری الکترونیک درراستای ارتقاء بهره‌وری سیستم شهرداری برای افزایش خدمت رسانی به شهروندان در هفته های آتی خبر داد.

دکتر امیدی با بیان اینکه رشد فناوری اطلاعات و نقش آن در حوزۀ مدیریت شهری بیش از گذشته مورد اهمیت قرار گرفته و در همین راستا  استقرار سیستم های نوین می تواند موجب تسریع در خدمات قابل ارائه به شهروندان و نیز صرفه جویی در وقت و هزینه ها گردد. ارائۀ خدمات فراگیر به شهروندان بصورت متمرکز در یک شهر با تحقق شهرداری الکترونیک میسر می گردد.

ایشان تصریح کرد: ازآنجا که هدف مدیریت شهری توسعه ی همه جانبه میباشد ، لذا این مهم  با مشارکت شهروندان محقق می شود و دراین بین شهرداری الکترونیک بستری را فراهم می کند تا ارائه ی خدمات مورد نیاز شهروندان با حداکثر کارایی محقق گردد.

ایجاد زیرساخت ارتباطی مطلوب و مناسب برای شهر، بهبود کیفیت زندگی مردم، دسترسی تمام‌ وقت به خدمات شهری، افزایش مشارکت شهروندان در اداره شهر، صرفه جویی در منابع شهری، کاهش بوروکراسی اداری، صرفه جویی در منابع شهری و… از جمله مزایای الکترونیکی بودن شهرداری بود که شهردار هیدج به آن ها اشاره نمود.

ایشان در ادامه عنوان نمود : باتوجه به اینکه درعصر فعلی شهروندان به دنبال دریافت خدمات سریعتر و سهل الوصول تر می باشند لذا درهمین خصوص شهرداری هیدج درنظر دارد با راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری و سیتم جامع شهری و سامانه ۱۳۷ و جایگاه اینترنتی تعاملی این امکان را برای شهروندان عزیز هیدج فراهم نماید تا در سریع ترین زمان نسبت به ارائه ، ثبت و پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.

شهردار هیدج درپایان بیان نمود باتوجه به اینکه شهرداری نزدیک‌ترین  نهاد به مردم در زمینه ارائه ی خدمات عمومی و رفاهی است، ایجاد شهرداری الکترونیک را در زمینۀ ایجاد مدیریت یکپارچه شهری و در نهایت کوچک سازی دامنۀ  فعالیت های دولت مثمر ثمر دانسته و اظهار امیدواری نمود در آینده ای نزدیک شاهد شهری الکترونیک و هوشمند در هیدج عزیز باشیم.

l3
l1
l3
l1
l3

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان ، هیدج بلوار امام خمینی ، میدان شهرداری ، ساختمان شهرداری هیدج
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

سامانه پیام کوتاه :
۱
پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir