پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای شهر هیدج » رئیس شورای اسلامی شهر: اتحاد و همدلی شهروندان و مسئولین رمز اصلی پیشرفت و توسعه شهر هیدج خواهد بود

شرکت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر در مراسم تودیع امام جمعه محترم هیدج

مشروح سخنان شهردار هیدج در مراسم توديع و معارفه مدير حراست شهرداری

انتصاب مدير جديد حراست شهرداری هيدج

نقیلو رئیس شورای شهر: شورای اسلامی و شهرداری هیدج با تمام توان حامی ورزش شهر هیدج است

شهردار هیدج: ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی بانوان هیدج از برنامه‌های اصلی حوزه ی ورزش شهر است

پیام تقدیر و تشکر شهردار هیدج از دکتر عسگری و اعضای محترم شورای شهر هیدج

کد خبر: 981 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶:۱۲ - پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

رئیس شورای اسلامی شهر: اتحاد و همدلی شهروندان و مسئولین رمز اصلی پیشرفت و توسعه شهر هیدج خواهد بود

دکتر عباس عسگری رئیس شورای اسلامی شهر هیدج با حضور در جمع مردم هیدج در مسجد صاحب الزمان (عج)این شهر با بیان گزارش عملکرد یک ساله شورای شهر تصریح کرد: اتحاد و همدلی مردم و مسئولان با یکدیگر موجب رشد و پیشرفت شهر خواهد شد در این برهه از زمان باید صبوری بیشتری به خرج دهیم تا برنامه های پیش رو به نحو احسن اجرا شود.

دکتر عسگری با اشاره به اقدامات اعضای شورای شهر و شهرداری این شهر در ۵ ماهه گذشته؛ گفت: راه اندازی اتوماسیون اداری شهرداری هیدج، مهندسی املاک، تجهیز آتش نشانی هیدج، ثبت اسناد کوی هفت هکتاری و سند مجتمع مسکونی مروارید، اجرای ممیزی املاک کشاورزی، گرفتن موافقت از مدیر کل حج و اوقاف برای جابجایی مسجد جامع که توافقات اولیه آن انجام گرفته، از جمله اقدامات شورا و شهرداری هیدج می باشد.
وی در ادامه افزود: انجام انشعابات اولیه گاز، برق و آب به شهرک کفش هیدج، اصلاح طرح ورودی هیدج، اقدامات اولیه برای پیگیری احداث کامل استخر سرپوشیده هیدج و اقدام برای احداث شهرک دامی از دیگر اقدامات است.

رئیس شورای شهر هیدج با اشاره به احداث شهرک دامی تاکید کرد: بخشی از شهرک دامی به دامداران فروخته شده که این شهرک در زمینی به مساحت ۳۹ هکتار در حال ساخت است.

دکتر عسگری ادامه داد: با نظارت اعضای شورای شهر بر کار شهردار جوان و با ادامه این همدلی و اتحاد امیدواریم که شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم.

 

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار