سه شنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۷ - Tuesday 19th February 2019

رئیس شورای اسلامی شهر: اتحاد و همدلی شهروندان و مسئولین رمز اصلی پیشرفت و توسعه شهر هیدج خواهد بودبهمن ۱۹, ۱۳۹۶

کد خبر: 981 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶:۱۲ - پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر

رئیس شورای اسلامی شهر: اتحاد و همدلی شهروندان و مسئولین رمز اصلی پیشرفت و توسعه شهر هیدج خواهد بود

دکتر عباس عسگری رئیس شورای اسلامی شهر هیدج با حضور در جمع مردم هیدج در مسجد صاحب الزمان (عج)این شهر با بیان گزارش عملکرد یک ساله شورای شهر تصریح کرد: اتحاد و همدلی مردم و مسئولان با یکدیگر موجب رشد و پیشرفت شهر خواهد شد در این برهه از زمان باید صبوری بیشتری به خرج دهیم تا برنامه های پیش رو به نحو احسن اجرا شود.

دکتر عسگری با اشاره به اقدامات اعضای شورای شهر و شهرداری این شهر در ۵ ماهه گذشته؛ گفت: راه اندازی اتوماسیون اداری شهرداری هیدج، مهندسی املاک، تجهیز آتش نشانی هیدج، ثبت اسناد کوی هفت هکتاری و سند مجتمع مسکونی مروارید، اجرای ممیزی املاک کشاورزی، گرفتن موافقت از مدیر کل حج و اوقاف برای جابجایی مسجد جامع که توافقات اولیه آن انجام گرفته، از جمله اقدامات شورا و شهرداری هیدج می باشد.
وی در ادامه افزود: انجام انشعابات اولیه گاز، برق و آب به شهرک کفش هیدج، اصلاح طرح ورودی هیدج، اقدامات اولیه برای پیگیری احداث کامل استخر سرپوشیده هیدج و اقدام برای احداث شهرک دامی از دیگر اقدامات است.

رئیس شورای شهر هیدج با اشاره به احداث شهرک دامی تاکید کرد: بخشی از شهرک دامی به دامداران فروخته شده که این شهرک در زمینی به مساحت ۳۹ هکتار در حال ساخت است.

دکتر عسگری ادامه داد: با نظارت اعضای شورای شهر بر کار شهردار جوان و با ادامه این همدلی و اتحاد امیدواریم که شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم.

 

l3
l1
l3
l1
l3

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان ، هیدج بلوار امام خمینی ، میدان شهرداری ، ساختمان شهرداری هیدج
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

سامانه پیام کوتاه :
۱
پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir