رئیس شورای اسلامی شهر هیدج: توسعه پایدار با شفافیت و اطلاع رسانی شکل می گیرد

تخریب یک ساختمان متروکه در تقاطع خیابان کلاهدوز با حکیم هیدجی مطابق با ماده ۱۱۰ قانون شهرداری ها

بازدید دکتر عزیزی و مهندس حیدری از روند عملیات عمرانی استخر سرپوشیده هیدج

شرکت شهردار محترم و دیگر مسئولین شهر در راهپیمایی روز دانش آموز

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور شهروندان و مسئولین

تاکید شهردار محترم بر ساماندهی فعالیت تاکسی های درون شهری

کد خبر: 1160 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰:۵۵ - جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

تبریک دکتر امیدی به مناسبت موفقیت دانش‌آموزان و دانش‌آموختگان هیدجی

شهردار هیدج در پیامی موفقیت دانش آموزان و دانش آموختگان هیدجی را در راهیابی به مراکز آموزش عالی و کسب رتبه های برتر آموزشی تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

«توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش یکی از موهبت های پروردگار علیم است که بی شک جز در سایه ی تلاش ، جهد ، پشتکار و برنامه ریزی امکان کسب آن میسر نخواهد بود.

افتخارآفرینی و کسب رتبه های برتر آزمون سراسری سال ۹۷ در رشته های مختلف تحصیلی و همچنین کسب عناوین برتر جشنواره‌های مختلف مهارت های علمی و تخصصی توسط دانش آموزان و دانش آموختگان پرتلاش هیدج ، که نشان از شایستگی جوانان شهر علم و فرهنگ هیدج می باشد ، تأییدیست بر پشتوانه قوی علمی مردمان فهیم و اهل علم و دانش این شهر که همواره درطول تاریخ خود به وجود شخصیت ها و چهره های علمی بزرگ، فرهیخته، هنرمند و موفق افتخار نموده است.

در پایان اینجانب این موفقیت های غرورانگیز و ارزشمند را حضور تمامی دانش آموزان، نام آوران، آینده سازان این مرز و بوم و خانواده های محترمشان ، جامعه علمی و فرهنگی و عموم شهروندان هیدجی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توکل به پروردگار متعال و تکیه بر تلاش و پشتکار ، شاهد درخشش بیش از پیش نخبگان و فرهیختگان شهر هیدج در مجامع علمی باشیم .

مسعود امیدی
شهردار هیدج

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار