رئیس شورای اسلامی شهر هیدج: توسعه پایدار با شفافیت و اطلاع رسانی شکل می گیرد

تخریب یک ساختمان متروکه در تقاطع خیابان کلاهدوز با حکیم هیدجی مطابق با ماده ۱۱۰ قانون شهرداری ها

بازدید دکتر عزیزی و مهندس حیدری از روند عملیات عمرانی استخر سرپوشیده هیدج

شرکت شهردار محترم و دیگر مسئولین شهر در راهپیمایی روز دانش آموز

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور شهروندان و مسئولین

تاکید شهردار محترم بر ساماندهی فعالیت تاکسی های درون شهری

کد خبر: 970 | تاریخ انتشار: ۵:۴۱:۱۸ - جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

انتقاد شدید شهردار هیدج از مدیر کل بهزیستی استان زنجان؛ امیدی: «شان و کرامت مردم هیدج در نظر گرفته نشد»

مسعود امیدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران خبرگزاري هاي مختلف استاني با بیان اینکه همزمان با شروع ایام الله دهه مبارک فجر شاهد حضور پر خیر و برکت استاندار محترم و سخت کوش استان زنجان در هیدج بودیم اظهار کرد: صبح امروز با حضور مسئولین کشوری و استانی هتل آپارتمان سالمندان نرگس هیدج افتتاح شد.
وی در ادامه اضافه کرد: این پروژه در مساحت ۱۲ هزار متر مربع و زیر بنای دو هزار متر مربع احداث شده که زمین آن را شهرداری هیدج اهدا نموده است.
شهردار هیدج با بیان اینکه صفر تا صد پروژه هتل آپارتمان سالمندان هیدج را شهرداری ساخته است افزود: این پروژه از سال ۱۳۹۳ شروع شده و در سال ۱۳۹۶ با همت همكاران زحمتكش و خدوم بنده در شهرداري و زحمات تك تك اعضا شوراي شهر دوره قبل به بهره برداری رسیده است.
دکتر امیدی با اشاره به اهداء دو قطعه زمین به متراژ ۱۸ هزار متر مربع و ۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع توسط مردم به شهرداری و شهرداری نیز به بهزیستی در جهت انجام امورات عام المنفعه که طی تفاهم نامه بین شهرداری و بهزیستی دوباره این زمین ها به شهرداری انتقال داده شد و در قبال آن شهرداری هیدج موظف به تکمیل پروژه اي كه امروز شاهد افتتاح آن با هزينه اي بالغ بر سي و چهار ميليارد ريال توسط شهرداري بودیم.
وی با انتقاد جدي از صحبتهای امروز محمدی مدیر کل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: با توجه به اینکه از بدو شروع پروژه صرفا تمامي زحمات رو شهرداري و شوراي شهر ومردم خير هيدج بر عهده گرفتن ولی امروز آنطوری که باید و شایسته مردم فهیم شهر هیدج باشد عمل نشدو متاسفانه نامی از مردم خیر و نیک اندیش و شهرداری هیدج توسط مديركل محترم برده نشد و صرفا رویکرد تقدیر و تشکر از ریاست و معاونین سازمان ملي خود را داشته که این درخور شان و کرامت مردم عزیز هیدج نیست.
وی با بیان اینکه عزت و ذلت دست خداوند متعال است و این عزت توسط دعای خیر مردم ایجاد می شود تصریح کرد: امروز آنطور که باید و شاید از مردم فهیم و همیشه در صحنه ی هیدج که از گذشته ی دور و پیشینه ی تاریخی همیشه در مسائل عام المنفعه و مشارکت های عمومی پیشقدم و مثال زدني بودند تقدیر و تشکر نشد و روي انتقاد بنده فقط صرفا به شخص مدیر کل محترم بهزیستی استان زنجان وارد است که پشت تریبون صرفا از مقامات سازمان خود تقدیر وتشکر کرد در صورتیکه یک آجر روی آجر نگذاشتند.
امیدی در ادامه افزود: امیدواریم از این پس شاهد این چنین رفتارهای مدیریتی نباشیم و جوانب را در نظر بگیریم و فقط تعریف و تمجید از مسئولین خود را نکنیم و تمامي عملكرد ما بايد براي رضاي خداوند متعال و خدمت به مردم باشد.
شهردار هیدج گفت: خدمات و مسائل عمرانی که امروز ما شاهد افتتاح آن بودیم حاصل زحمات مادي و معنوي بوده که از سال ۹۳ تا ۹۶ توسط شهرداری هیدج با حمایت مردم صورت گرفته لذا بنده هم بعنوان شهردار هیدج هیچوقت اجازه نمی دهم که شأن و عزت و کرامت مردم با بی توجهی برخی مسئولین زیر سؤال برود و هرجا لازم باشد با فریاد رسا مسائل را بازگو خواهم کرد و از حقوق مردم و ولي نعمتتانمان دفاع خواهم نمود.
شهردار هیدج تاکید کرد: بارها در جلسات مختلف اعلام کرده ام ما حافظ منافع و حقوق مردم هستم و هر جایی که به نقش مردم بي توجهي گردد به جد ورود خواهم کرد.
امیدی در پايان از حضور و حمايت هاي مردم عزيز و فهيم و بزرگوار هيدج ،،استاندار مردمي و سختكوش استان و فرماندار عزيز و نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي در افتتاح هتل آپارتمان سالمندان نرگس هیدج تقدير تشكر نمود.

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار