سه شنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۷ - Tuesday 19th February 2019

انتقاد شدید شهردار هیدج از مدیر کل بهزیستی استان زنجان؛ امیدی: «شان و کرامت مردم هیدج در نظر گرفته نشد»بهمن ۱۳, ۱۳۹۶

کد خبر: 970 | تاریخ انتشار: ۵:۴۱:۱۸ - جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر

انتقاد شدید شهردار هیدج از مدیر کل بهزیستی استان زنجان؛ امیدی: «شان و کرامت مردم هیدج در نظر گرفته نشد»

مسعود امیدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران خبرگزاری های مختلف استانی با بیان اینکه همزمان با شروع ایام الله دهه مبارک فجر شاهد حضور پر خیر و برکت استاندار محترم و سخت کوش استان زنجان در هیدج بودیم اظهار کرد: صبح امروز با حضور مسئولین کشوری و استانی هتل آپارتمان سالمندان نرگس هیدج افتتاح شد.
وی در ادامه اضافه کرد: این پروژه در مساحت ۱۲ هزار متر مربع و زیر بنای دو هزار متر مربع احداث شده که زمین آن را شهرداری هیدج اهدا نموده است.
شهردار هیدج با بیان اینکه صفر تا صد پروژه هتل آپارتمان سالمندان هیدج را شهرداری ساخته است افزود: این پروژه از سال ۱۳۹۳ شروع شده و در سال ۱۳۹۶ با همت همکاران زحمتکش و خدوم بنده در شهرداری و زحمات تک تک اعضا شورای شهر دوره قبل به بهره برداری رسیده است.
دکتر امیدی با اشاره به اهداء دو قطعه زمین به متراژ ۱۸ هزار متر مربع و ۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع توسط مردم به شهرداری و شهرداری نیز به بهزیستی در جهت انجام امورات عام المنفعه که طی تفاهم نامه بین شهرداری و بهزیستی دوباره این زمین ها به شهرداری انتقال داده شد و در قبال آن شهرداری هیدج موظف به تکمیل پروژه ای که امروز شاهد افتتاح آن با هزینه ای بالغ بر سی و چهار میلیارد ریال توسط شهرداری بودیم.
وی با انتقاد جدی از صحبتهای امروز محمدی مدیر کل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: با توجه به اینکه از بدو شروع پروژه صرفا تمامی زحمات رو شهرداری و شورای شهر ومردم خیر هیدج بر عهده گرفتن ولی امروز آنطوری که باید و شایسته مردم فهیم شهر هیدج باشد عمل نشدو متاسفانه نامی از مردم خیر و نیک اندیش و شهرداری هیدج توسط مدیرکل محترم برده نشد و صرفا رویکرد تقدیر و تشکر از ریاست و معاونین سازمان ملی خود را داشته که این درخور شان و کرامت مردم عزیز هیدج نیست.
وی با بیان اینکه عزت و ذلت دست خداوند متعال است و این عزت توسط دعای خیر مردم ایجاد می شود تصریح کرد: امروز آنطور که باید و شاید از مردم فهیم و همیشه در صحنه ی هیدج که از گذشته ی دور و پیشینه ی تاریخی همیشه در مسائل عام المنفعه و مشارکت های عمومی پیشقدم و مثال زدنی بودند تقدیر و تشکر نشد و روی انتقاد بنده فقط صرفا به شخص مدیر کل محترم بهزیستی استان زنجان وارد است که پشت تریبون صرفا از مقامات سازمان خود تقدیر وتشکر کرد در صورتیکه یک آجر روی آجر نگذاشتند.
امیدی در ادامه افزود: امیدواریم از این پس شاهد این چنین رفتارهای مدیریتی نباشیم و جوانب را در نظر بگیریم و فقط تعریف و تمجید از مسئولین خود را نکنیم و تمامی عملکرد ما باید برای رضای خداوند متعال و خدمت به مردم باشد.
شهردار هیدج گفت: خدمات و مسائل عمرانی که امروز ما شاهد افتتاح آن بودیم حاصل زحمات مادی و معنوی بوده که از سال ۹۳ تا ۹۶ توسط شهرداری هیدج با حمایت مردم صورت گرفته لذا بنده هم بعنوان شهردار هیدج هیچوقت اجازه نمی دهم که شأن و عزت و کرامت مردم با بی توجهی برخی مسئولین زیر سؤال برود و هرجا لازم باشد با فریاد رسا مسائل را بازگو خواهم کرد و از حقوق مردم و ولی نعمتتانمان دفاع خواهم نمود.
شهردار هیدج تاکید کرد: بارها در جلسات مختلف اعلام کرده ام ما حافظ منافع و حقوق مردم هستم و هر جایی که به نقش مردم بی توجهی گردد به جد ورود خواهم کرد.
امیدی در پایان از حضور و حمایت های مردم عزیز و فهیم و بزرگوار هیدج ،،استاندار مردمی و سختکوش استان و فرماندار عزیز و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در افتتاح هتل آپارتمان سالمندان نرگس هیدج تقدیر تشکر نمود.

l3
l1
l3
l1
l3

اطلاعات تماس

ایران – استان زنجان ، هیدج بلوار امام خمینی ، میدان شهرداری ، ساختمان شهرداری هیدج
کد پستی :
۴۵۷۳۱۳۷۵۷۱

شماره تماس با تلفنخانه:
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

فکس :
۳۵۷۵۲۷۲۷ – ۰۲۴

سامانه پیام کوتاه :
۱
پست الکترونیکی :
info@hidaj.ir