پیام شهردار و رئیس محترم شورای شهر هیدج به مناسبت روز دانشجو

شهردار هیدج: به همت خیرین، هیدج شهری است که متکدی ندارد

نقیلو، رئیس شورای شهر: تکمیل استخر هیدج در انتظار نگاه ویژه مسئولان است

پيام تبريك شهردار هيدج بمناسبت هفته بسيج

آماده‌سازی مسیر ویژه دسترسی به جایگاه CNG و بلوار حاج آخوند

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج: توسعه پایدار با شفافیت و اطلاع رسانی شکل می گیرد

کد خبر: 1204 | تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶:۵۳ - دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ این مطلب چاپ این مطلب |

انتصاب مدير جديد حراست شهرداری هيدج

در مراسمی که با حضور معاون مدیرکل حراست استانداری زنجان و رئیس محترم شورای شهر هیدج برگزار گردید، مهندس محمود خلیلی به عنوان مدیر جدید حراست شهرداری هیدج معارفه و از زحمات آقای ناصر مرسلی مدير سابق حراست تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

آقای احمدخانی، معاون محترم مدیر کل حراست استانداری فرمودند: «باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته طی نزدیک به یکسال اخیر عملكرد شهردار هيدج قابل قبول و مطلوب بوده. تدبير عقلانيت و مسير در مدار قانون از ويژگي هاي شهردار هيدج ميباشد ونگاه كارشناسي ايشان به امور كار را براي حوزه ما هم اسوده نموده و به نوبه خويش قدردان زحمات ایشان هستیم.»

وی همچنین افزود: «از زمانیکه مدیریت جدید شهری در دور پنجم شورای اسلامی در شهر هیدج آغاز به کار نموده شاهد تغییرات چشمگیر و ارزنده ای در ساختار شهرداری هیدج بوده ایم و باحل و فصل بسیاری از موضوعات موجود که در زمان آغاز کار دکترامیدی وجود داشت با تدبیر و مدیریت خوب مرتفع گردید و باعث شد به نوعی خیالمان از حوزه هیدج آسوده خاطر شود که این امر جای تشکر دارد و امیدواریم این روند کماکان و یاقوت بیشتر ادامه داشته باشد چرا که اعتقاد داریم شهرداری هیدج دارای پتانسیل های بسیار بالایی درزمینه های مختلف فرهنگی و عمرانی می باشد . در پایان ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات آقای مرسلی در زمان مدیریت حراست شهرداری ، برای آقای خلیلی مدیر جدید حراست در راستای اجرای وظایف قانونی خود آرزوی توفیق دارم.»

همچنین مهندس نقی لو رئیس محترم شورای اسلامی شهر هیدج با اشاره به اهمیت و جایگاه حراست در هر سازمان بیان داشت: «نقش و جایگاه حراست در هر سازمانی بسیار مهم و حیاتی می باشد باتوجه به وظایف و گستردگی حوزه فعالیت شهرداری حراست شهرداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. صیانت از سازمان که شامل نیروی انسانی و تجهیزات هست به عهده حراست می باشد که به عنوان یکی از پایه های استواری سازمان محسوب میشود. وی عنوان داشت : حراست با آسیب شناسی، پیش بینی و پیشگیری از ناهنجاری‌ها در قالب چشم بینای سازمان و مدیر عمل نموده و مدیریت را در رسیدن به سلامت و اهداف سازمانی کمک می نماید . ایشان در پایان برای مدیر اسبق و مدیر جدید حراست شهرداری آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.»

l3
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار